Wyniki wyszukiwania dla:

Ekipa


ks. Krzysztof Jaskólski SDB – duszpasterz

Szczęśliwy syn księdza Bosko w wydaniu kapłańskim, duszpasterz Salezjańskigo Duszpasterstwa Młodzieżowego CUMA i Salezjańskiego Duszpasterstwa Studentów FORT, katecheta w Zespole Szkół Salezjańskich w Poznaniu. Moją pasją są podróże i piesze wędrówki, szczególnie po polskich Tatrach. Lubię odkrywać nowe, nieznane miejsca, wchodzić tam, gdzie na co dzień niewielu ma dostęp. Jak to mówią Anglicy: „music is my life”: gram na gitarze, śpiewam, słucham muzyki różnych gatunków. Eucharystia i Pismo Święte są dla mnie czymś znanym, ale nieustannie odkrywanym na nowo.

Marysia Michalska – lider

Cześć! Jestem Marysia, nie wiem od czego zacząć, więc może napiszę co robię w wolnym czasie? Kocham czytać i grać na gitarze basowej. Lubię też malować i trochę śpiewać. Zdecydowanie można o mnie powiedzieć, że jestem artystyczną duszą :)) Oprócz tego u-wiel-biam jeździć na nartach. Muzyka to duża cześć mojego życia a moim ulubionym zespołem zdecydowanie jest twenty øne piløts |-/ Także pamiętaj, jeśli potrzebujesz kogoś kto zarzuci boomerskim żartem – to właśnie ja! (podobno, nie wiem czy to prawda, ale dużo osób mi to mówi) Smacznej kawusi! Idę oglądać Shreka, pa!

Jagoda Waśkiewicz – lider

Cześć! Jestem Jagoda, a pierwszy raz styczność z Cumą miałam ponad dwa lata temu. Interesuję się biologią i aktorstwem. Skąd to połączenie? Szczerze powiedziawszy nie wiem, ale z obydwoma chciałabym kiedyś wiązać przyszłość. Oprócz tego uwielbiam próbować nowych rzeczy, w szczególności w dziedzinie sportu. Jeździłam konno, grałam w tenisa ziemnego, uprawiałam gimnastykę, a obecnie trenuję koszykówkę. Z bardziej wyciszających rzeczy lubię rysowanie i malowanie, a także robótki ręczne. Znaczna części mojej rodziny gra na jakimś instrumencie, więc niejako przeszło to i na mnie, i od kilku lat uczę się także gry na gitarze oraz pianinie.